ZAJĘCIA TEATRALNE

 

Zajęcia teatralne „Małego Artysty” to magiczne spotkania z teatrem. Spotkania, w których dzieci z biernego widza stają się przede wszystkim aktywnymi aktorami. Nasze zajęcia angażują bowiem uczestników do rozmaitych ról zarówno w grupowych inscenizacjach dziecięcych jak i w indywidualnych, improwizowanych etiudach. Spotkania te to także poznawanie świata teatru, rekwizytów, charakteryzacji, kostiumów oraz prawdziwych lalek teatralnych.

Specjalnie dla rodziców organizujemy zajęcia otwarte, efekty naszej pracy z dziećmi można zobaczyć także podczas licznych pokazów okazjonalnych. Ponadto na zakończenie roku rodzice bezpłatnie otrzymują od nas płytę, na której znajdą się profesjonalnie przygotowane filmy podsumowujące pracę na zajęciach.

Chętnie bierzemy udział w konkursach i uroczystościach organizowanych na terenie przedszkola oraz miasta i regionu. Na zakończenie roku oprócz dyplomów i multimedialnych płyt „mali artyści” otrzymają od nas niespodziankę. W ramach zajęć odbędzie się spotkanie z Czekoladową Wróżką – logopedą oraz pokaz charakteryzacji teatralnej. Podczas letniego festynu twarze dzieci zostaną pomalowane i ucharakteryzowane na postaci z bajek. Dodatkową niespodzianką w ciągu roku jest wizyta w jednym z wrocławskich teatrów, kiedy to mali artyści mają rzadką okazję zajrzeć za kulisy, znaleźć się na scenie oraz spotkać się z zawodowymi aktorami.

 

 

 

 

Back to Top