ZAJĘCIA TANECZNE

 

Oferta zajęć tanecznych „Małego Artysty” przełamuje dotychczasowy schemat nauki w przedszkolu głównie tańców ludowych i tradycyjnych. My stawiamy na rozbudzenie w dzieciach poczucia rytmu i koordynacji ruchowej, stąd sięganie po tak efektowne gatunki jak hip hop, rock and roll, tango czy flamenco. Każda grupa pracuje nad wybranym gatunkiem tańca kilka tygodni, poznając nie tylko jego motorykę, układy, rytm, lecz także historię, charakterystyczne stroje i elementy.

Warsztaty skonstruowane są tematycznie. Podczas zajęć dzieci podróżują w różne zakątki świata lub też odwiedzają zaczarowane krainy, gdzie zamieniają się w tańczące postaci. W trakcie swoich podróży poznają charakterystyczne dla danych miejsc gatunki tańca, stają się bohaterami ruchowych opowieści.

Specjalnie dla rodziców organizujemy zajęcia otwarte, efekty naszej pracy z dziećmi można zobaczyć także podczas licznych pokazów okazjonalnych. Ponadto na zakończenie roku rodzice bezpłatnie otrzymują od nas płytę, na której znajdą się profesjonalnie przygotowane filmy podsumowujące pracę na zajęciach.

Chętnie bierzemy udział w organizowanych w przedszkolu konkursach i uroczystościach, a także w turniejach, odbywających się na terenie miasta. Na zakończenie roku oprócz dyplomów i multimedialnych płyt „mali artyści” otrzymają od nas niespodziankę. W ich przedszkolu w ramach zajęć odbędzie się profesjonalny pokaz tańca. Tancerze nie tylko tańczą dla dzieci, ale również zapraszają je do wspólnych zabaw z nagrodami.

 

 

 

 

Back to Top