Urodziny

To, co wyróżnia nasze imprezy urodzinowe to niezapomniane tematyczne podróże bajkowe, przygotowywane w oparciu o profesjonalne scenariusze. Poniżej  przedstawiamy przykładowe tematy:

- „Zaczarowany zapach róży"happy-birthday.jpg

- „Wróżki i czarodzieje"

- „Wyprawa piratów"

- „Tajna misja kocich agentów"

- „Kaj i Gerda"

- „Był sobie smok"

- „Alicja w Krainie Czarów"

Wszystkie imprezy urodzinowe to podróże z pogranicza przedstawienia teatralnego, urozmaicane np. malowaniem twarzy oraz konkursami. Imprezy urodzinowe organizujemy w domu małego jubilata bądź w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu na terenie Wrocławia, w którym przyjęcia przygotowujemy kompleksowo – od przygotowania i rozesłania zaproszeń, przez opiekę i zabawę z animatorami, catering i wystrój sali, aż po realizację pamiątkowych teledysków dla każdego z uczestników.

 

 
 CENNIK:

Urodziny w domu małego jubilata:

Dwugodzinna podróż tematyczna- 260zł
Jeden animator opiekuje się maksymalnie dziesięciorgiem dzieci. W przypadku większej ilości niezbędna jest obecność kolejnych animatorów -opiekunów.
Malowanie Twarzy - 30zł
 
Opcjonalnie:
- wizyty gości i 20 minutowy występ (baletnica, mim)– 180 zł/gość
- profesjonalny pamiątkowy teledysk i zdjęcia dla wszystkich uczestników na pamiątkowych płytach CD - 700 zł

Kompleksowa organizacja imprezy w naszym klubie urodzinowym:

(Przedszkole Happy Bees, Wojnów, Wrocław)

PAKIET URODZINKI - 750 zł:
Czas trwania imprezy: 2h
- Wynajem klubu: 2h+1h przygotowań – 200 zł
- 1 Animator/10 dzieci: 260 zł
- Cathering (napoje, przekąski, lody, tort, plastikowe sztućce) – 260 zł/10 dzieci
- malowanie twarzy wszystkich gości 30 zł
- rozesłanie zaproszeń 3 zł/gość

 
PAKIET URODZINKI MAX - 1400 zł:

Pakiet pełny, oprócz całego pakietu standardowego, zawiera jeszcze wizytę jednego gościa oraz pamiątkowy teledysk i zdjęcia.


 

 

SKRÓCONY OPIS SCENARIUSZY:

 „Alicja w krainie czarów” (czas trwania ok. 2 godzin)

Znana wszystkim dzieciom podróż „na drugą stronę lustra”, gdzie bohaterkę czeka wiele niesamowitych przygód. Nie zabraknie królika w kapeluszu ani zwariowanego Pana Gąsienicy. Wspólnie z dziećmi przygotujemy słynne przyjęcie bohaterów z bajki.

„Był sobie smok” (czas trwania ok. 2 godzin)

Dzieci poznają historię o smoku, który przez swój straszny wygląd nie mógł znaleźć przyjaciół. Mali poszukiwacze przygód pomagają smokowi urządzić sobie domek  i obiecują go odwiedzać. Wspólnie tworzą legowisko, zamieniając się w młodych architektów. Przy okazji poznają prehistoryczną lalkę „bunraku”. Po zdobyciu sympatii dzieci, smok wyrusza na poszukiwanie dalszych przygód. Co tam spotka? To niespodzianka:)

 „Zaczarowany zapach róży” (czas trwania ok. 2 godzin)

Zła czarownica uwięziła zapach róży. Aby ją uratować, dzieci wyruszają w podróż latającym dywanem do baśniowych krain. Spotykają w nich wiele postaci (lalki teatralne), które pomagają im odnaleźć uwięziony zapach. Oczywiście misja kończy się sukcesem! Zapach powraca do róży, a mali bohaterowie otrzymują zasłużony poczęstunek.

„Wróżki i czarodzieje” (czas trwania ok. 2 godzin)

Dzieci udają się w podróż do zamku, w którym ukryta jest księga czarów oraz magiczne różdżki. Przechodząc przez komnaty zamku spotykają bajkowe postaci (lalki teatralne), które będą dawać kolejne wskazówki. W jednej z komnat dzieci parami będą bawić się w zawijanie na czas mumii, w innej wyczarują latający dywan, który zaniesie je do księgi czarów. Po wypowiedzeniu odpowiednich zaklęć, dzieci otrzymają tort urodzinowy!

„Statek piratów” (czas trwania ok. 2 godzin)

Dzieci z klocków bądź z innych dostępnych materiałów budują statek, zakładają przepaski piratów, farbkami na twarzy malują znak drużyny. Rozpoczynają podróż w poszukiwaniu zaczarowanej mapy. Po drodze rozwiązują konkursy, rebusy, zagadki. Wyczekanym skarbem jest oczywiście tort urodzinowy!

„Tajna Misja  Kocich Agentów” (czas trwania ok. 2 godzin)

Dzieci zakładają maski kotów. Mają za zadanie uwolnić swojego przyjaciela, uwięzionego w wieży strasznego zamczyska! Aby tam dotrzeć dzieci muszą przejść przez labirynt, gdzie spotkają postaci z bajek (lalki teatralne). Z ich pomocą rozwiązują konkursy, rebusy, zagadki, dzięki którym odnajdują przyjaciela. W nagrodę za wykonanie misji otrzymają tort!

„Opowieść o Kaju i Gerdzie” (czas trwania ok. 2 godzin)

Dzieci stają się bohaterami znanej baśni o Królowej Śniegu. Wykorzystując profesjonalne rekwizyty, mali aktorzy wspólnie z animatorem przygotowują spektakl teatralny.  Nie ominą ich poszukiwania Kaja, spotkanie z lodową Królową, zabawy w krainie czarodziejskich kwiatów i oczywiście szczęśliwe zakończenie, uwieńczone urodzinowym tortem!(C) 2011 Mały Artysta

projekt i animacje: DARDANELE.com NEW