Justyna Łukasiewicz

instruktor taneczny "Małego Artysty", absolwentka  Szkoły Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu

Justyna Mały ArtystaOd 12 lat związana z tańcem, czynna tancerka, trenuje taniec towarzyski, posiada klasę mistrzowską w stylu latynoamerykańskim. W ciągu roku bierze udział w licznych ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego oraz szkoleniach, razem ze swoim partnerem mogą pochwalić się tytułem mistrzów Wrocławia 2011, v-ce mistrzów Wrocławia 2012, w 2013 zdobyli 4 miejsce na Mistrzostwach Okręgu dolnośląskiego. Justyna wielokrotnie brała także udział w pokazach tanecznych, tuż przed występami wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in. Łzy, Brathanki, Blue Cafe, Maryla Rodowicz i inni.

Oprócz tańca zawsze interesował ją świat aktorstwa i piosenki, nie ukrywa, że bardzo pomaga to w wprowadzeniu zajęć, szczególnie z maluchami, które kochają różnorodność i szybko nudzą się monotonią zajęć. Zawsze z wzajemnością lubiła pracę z dziećmi, łatwo nawiązuje z nimi kontakt, przez co współpraca z w relacji instruktor - dziecko jest w jej przypadku wyjątkwo owocna!

Na zajęciach tanecznych stopniowo wprowadza dzieci w świat muzyki i tańca, tworzy choreografie do muzyki bliskiej dzieciom, umożliwia ruch każdemu bez względu na predyspozycje. Bo jak sama mówi - taniec pomaga dzieciom w kształtowaniu poprawnej sylwetki, wzmaga koordynację wzrokowo - ruchową oraz wpływa na poczucie rytmu i wrażliwość estetyczną.

 (C) 2011 Mały Artysta

projekt i animacje: DARDANELE.com NEW