Imprezy

Mały Artysta jest jedną z niewielu firm na terenie Wrocławia, które zawodowo zajmują się animacją dzieci podczas imprez firmowych. W trakcie spotkań dorosłych Mały Artysta bierze pod swoje skrzydła najmłodszych i przenosi ich w zaczarowany świat wyobraźni.

Jesteśmy również często gośćmi wrocławskich centrów handlowych. Można nas spotkać podczas okazjonalnych weekendów, w trakcie których organizujemy specjalne punkty animacyjne dla dzieci. Kiedy rodzice oddają się zakupom, my zapewnimy nie tylko opiekę, ale także atrakcyjne zabawy i podróże tematyczne z wykorzystaniem rekwizytów.

Nie brakuje nas oczywiście również podczas okazjonalnych imprez dla dzieci – organizujemy i prowadzimy spotkania mikołajowe, Dzień Dziecka, itp.

Na wszystkich naszych imprezach pojawiają się specjalni goście ze swoimi pokazami: wróżki, śnieżynki, baletnice, mikołaje, szczudlarze, klown, mim, i wielu wielu innych. Malujemy uczestnikom twarze i rozdajemy pamiątkowe naklejki.

Dodatkową atrakcją są pamiątkowe teledyski i zdjęcia, które po imprezie pozostawiamy dla każdego uczestnika na specjalnej płycie.

Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od ilości uczestników, miejsca i zakresu naszej propozycji.

Zapraszamy do współpracy!

biuro@malyartysta.edu.pl
tel. +48 728872142
 (C) 2011 Mały Artysta

projekt i animacje: DARDANELE.com NEW